БЕРЛІН (QHA) -

Президент України Петро Порошенко назвав методи ведення війни російсько-сепаратистських бойовиків на Донбасі «варварськими» у зв'язку з тим, що ті ведуть вогонь по позиціях українських військовослужбовців з житлових кварталів окупованих Донецька та Ясинуватої. Про це він повідомив під час спільного брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Він зазначив, що спільно з канцлером Меркель обговорить сьогодні подальшу дорожню карту по Мінську, щоб змусити російську сторону відновити участь у переговорах.

— З приводу військових дій вчора: 7 солдатів загинули, 20 поранені внаслідок артилерійського вогню з житлових кварталів Донецька і Ясинуватої, щоб захисники України не змогли вести вогонь у відповідь. Це варварські методи ведення війни. Нам необхідно рішучими діями вмотивувати російську сторону повернутися за стіл переговорів для імплементації Мінських угод, припинивши вбивства, у тому числі, і мирного населення Донбасу. Ми будемо сьогодні обговорювати дорожню карту Мінських домовленостей, — повідомив президент.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, військовослужбовці України вдень 29 січня відбили другий за добу напад російсько-терористичних військ ОРДЛО на Авдіївку. Внаслідок проваленої атаки сепаратистів з'явилася новина про те, що разом із групою російських найманців був убитий командир батальйону «ЗС ДНР» Іван Балакай, що воює в складі терористів під прізвиськом «Грек».

ФОТО: інтернет

QHA