КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко провів телефонну консультацію з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Рексом Тіллерсоном напередодні американо-російських переговорів у Москві.

Держсекретар Тіллерсон запевнив, що США підтримують територіальну цілісність України і наполягають на виконанні Мінських домовленостей, зокрема на забезпеченні режиму припинення вогню. Петро Порошенко, у свою чергу, подякував за підтримку України в її боротьбі проти російської агресії в Донбасі і за невизнання анексії Криму, повідомляє офіційне представництво Президента України.

— Петро Порошенко підкреслив, що сьогодні Україна і США разом захищають демократичні цінності, які об'єднують наші країни, тому санкції повинні бути збережені до повного відновлення територіальної цілісності України, — сказано в повідомленні.

Крім того, керівник зовнішньополітичного відомства США підкреслив, що Вашингтон не допустить ніяких пакетних домовленостей у рамках вирішення конфліктів в Україні та Сирії.

Співрозмовники домовилися продовжити двосторонні консультації після візиту Рекса Тіллерсона до Москви.

Як повідомляло QHA,  наприкінці березня держсекретар США Рекс Тіллерсон за підсумками зустрічі глав МЗС країн НАТО заявив, що Сполучені Штати Америки збережуть у силі санкції проти Росії, поки вона не виконає всі умови Мінських угод і не поверне Крим під суверенітет України.

ФОТО: інтернет

QHA