КИЇВ (QHA) -

Замість законопроекту про окуповані території до парламенту буде внесено проект про відновлення територіальної цілісності, заявив під час виступу на засіданні РНБО президент України Петро Порошенко.

— Наші партнери не розуміють, чому ми просимо підтримки у відновленні цілісності України, коли всередині низка політичних сил поставили собі за мету позбутися від частини Донбасу і випхати в Росію кілька мільйонів українців. Юридично легалізувати це пропонується законом про окуповані території. Тільки уявіть собі інші наслідки такої законодавчої ініціативи! Подібний закон зруйнує Мінський процес. Поховає міжнародні санкції проти Російської Федерації, оскільки вони прив'язані до "Мінська". Місія ОБСЄ піде з Донбасу. Ми залишимося один на один з агресором на тлі неминучою ескалації військових дій. Тому ми будемо пропонувати інший закон, який відповідає національним інтересам України — Закон про відновлення територіальної цілісності нашої держави, — сказав Порошенко.

Нагадаємо, QHA повідомляло, що президент Петро Порошенко запропонував сьогодні, 15 березня, на засіданні Ради національної безпеки і оборони призупинити будь-яке транспортне сполучення з неконтрольованими територіями Донецької та Луганської областей.

ФОТО: інтернет

QHA