БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель у рамках візиту голови української держави до Брюсселя домовилися вжити максимальних зусиль для якнайшвидшого звільнення українських заручників на Донбасі та політичних в'язнів у Криму, яких незаконно утримує Росія.

Про це повідомили в прес-службі президента України.

— Сторони обговорили небезпечний розвиток ситуації на Донбасі, спровокованої порушенням режиму припинення вогню російськими бойовиками, включаючи випадки обстрілу цивільних об'єктів, а також ситуацію в Луганську, — сказано в повідомленні.

Також лідери двох країн скоординували подальші кроки щодо ініціативи розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі, включаючи неконтрольовану ділянку російсько-українського кордону.

Під час зустрічі Порошенко підкреслив, що затяжна російська агресія на Донбасі та істотне погіршення ситуації в окупованому Криму вимагають продовження дії санкцій відносно Росії.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що Росія повинна понести відповідальність за всі злочини, вчинені на окупованому півострові проти кримськотатарського народу. Також він поінформував про ситуацію в Криму президента Європейської Ради Дональда Туска.

QHA