КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан провели зустріч, під час якої обговорили вибори президента РФ в окупованому Криму. Про це повідомили у прес-службі Адміністрації президента.

Сторони також обговорили перспективи розміщення миротворців ООН на Донбасі.

Глава держави подякував главі МЗС Франції за підтримку територіальної цілісності України, а також за невизнання російських виборів на анексованому півострові.

— Президент Порошенко і міністр Ле Дріан обговорили ситуацію на Донбасі, зокрема перспективи розгортання миротворчої місії ООН, яка охоплювала всю окуповану територію, включаючи українсько-російську ділянку кордону, — йдеться у повідомленні.

Порошенко і Ле Дріан погодилися з важливістю виконання Мінських домовленостей, а також з необхідністю продовжувати вводити санкції проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили проекти з військово-технічної і економічної співпраці з фінансовою підтримкою Франції.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Раніше Канада також заявила про невизнання виборів в Криму. У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на анексованому півострові.

Таку ж заяву зробила і Словаччина, яка заявила, що не визнає вибори президента Росії в окупованому Криму і наполягає на повному виконанні Мінських угод, які є умовою для перегляду санкцій проти РФ.

Пізніше Японія також зробила заяву, що визнає вибори 18 березня нелегітимними.

QHA