КИЇВ (QHA) -

За даними дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», за останній рік у понад 60% українців погіршилося матеріальне становище. У 30% воно не змінилося, і лише у 6% — покращилася. При цьому, більшість сказали, що ледве оплачують рахунки за комунальні послуги.

— Абсолютна більшість (97% респондентів) відчувають на собі підвищення цін на продовольчі товари і послуги цього року, сказано у прес-релізі соцгрупи «Рейтинг».

На думку респондентів, 65% вважає, що головною причиною такого низького соціального-економічного становища є непрофесіоналізм і корупція чинної влади.

Якщо на Заході країни більшість вважає основною причиною бідності українців військові дії на Сході України, то на півдні і у східних регіонах більше відзначають корупцію у владі, нездатність Верховної Ради приймати закони і відсутність політичного компромісу між опозицією і владою, заявив на презентації доповіді «економічна і політична ситуація в Україні очима громадян червень-2017» в середу у Києві керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Половина опитаних українців, за даними експерта, підтримує ідею розпуску парламенту, перевибори в Раді і президента.

QHA