МОСКВА (QHA) -

Нелегітимний депутат Державної думи РФ і колишній «прокурор» анексованого Криму Наталія Поклонська запропонувала повідомляти у Держдуму про факти порушення депутатами антикорупційного законодавства. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook:

— Оскільки робота комісії чітко регламентована і її повноваження обмежені, пропоную повідомляти про відомі факти порушень антикорупційного законодавства депутатами не тільки в інтернеті, але і направляти офіційно у Держдуму, в установленому законом порядку.

Однак Поклонська уточнила, що анонімна, а також отримана з джерел, не встановлених законом, інформація не може бути підставою для перевірки.

Заяви, за її словами, приймаються від правоохоронних і податкових органів, постійно діючих керівних органів політичних партій і зареєстрованих загальноросійських громадських об'єднань, громадської палати РФ та загальноросійських засобів масової інформації.

Разом з тим вона зазначає, що дане положення не позбавляє громадян права звертатися у правоохоронні органи.

Як повідомляло QHA, лідер кримських татар, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що крім заміщення пам'яті методом побудови пам'ятників російській історії в окупованому Криму також розвиваються традиції доносів, які були дуже популярні за часів правління радянського диктатора Сталіна

ФОТО: інтернет

QHA