МОСКВА (QHA) -

Відома своєю маячнею і нетактовним висловлюваннями екс-прокурор Криму, «депутат» Держдуми РФ Наталія Поклонська заявила, що готова особисто зустрітися в Криму з главою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, якщо він приїде на півострів.

Про це Поклонська у властивій їй некоректної манері написала на своїй сторінці в Фейсбуці:

— Довго ж пан Чубаров набирався хоробрості, щоб приїхати до Криму. Ну що ж, готова зустріти! Рада буду, якщо він прибуде зі своїми співучасниками: Іслямовим, Джемілєвим та іншими особами, яким давно пора предстати перед судом. Серед них — Тягнибок, Махницький, Турчинов, Пашинський, Парубій, Аваков, Яценюк, Кличко, Наливайченко, Ярош, Білецький, Шухевич, Карпюк, Порошенко, Береза, Мельничук, Пташник, Гришин, Тенюх, Коваль, Гелетей, Полторак... Цей список можна продовжувати і продовжувати. Може, нарешті, і народ України зітхне спокійно без цих псевдокерівників.

Нагадаємо, 15 травня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на прес-конференції в Києві сказав, що готовий поїхати до Криму, щоб виступити свідком у суді за справою заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Чубаров зачитав свою заяву, в якій він дає згоду на виклик себе в якості свідка на засідання так званого Верховного суду Криму. Документ він має намір передати адвокату Ахтема Чийгозу Миколі Полозову 19 травня, коли той приїде до Києва.

ФОТО: інтернет

QHA