МОСКВА (QHA) -

Депутат Держдуми країни-окупанта Російської Федерації, екс-«прокурор» Криму Наталія Поклонська направила депутатський запит на ім'я Генпрокурора РФ з метою перевірити якість ремонту вулиць у Сімферополі. Також вона порекомендувала «прокуратурі» Криму ініціювати перевірку за фактом «ремонту». Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.

— Обурення громадян абсолютно справедливі. Таке ставлення посадовців і представників контролюючих органів до своїх посадових обов'язків не відповідає ніяким стандартам і очікуванням жителів. Вважаю, що прокуратура Сімферополя могла б організувати перевірку, не чекаючи підписання актів приймання робіт і тим більше — отримання перехожими будь-яких травм. Зі свого боку, підготувала депутатський запит на ім'я Генерального прокурора РФ, щоб контролюючі органи звернули увагу на це свавілля, повідомила екс-«прокурор».

Нагадаємо, як передавало QHA, саме підрядник став, на думку самопроголошених чиновників, ключовим фактором невдалої реконструкції центру окупованого Сімферополя. Про це місцевим журналістам розповів «глава адміністрації Сімферополя» Геннадій Бахарєв. Він стверджує, що сімферопольська «влада» покрила лише 60% вартості реконструкції і вже отримала гарантійні листи із запевненнями про те, що все буде виправлено.

ФОТО: інтернет

QHA