МОСКВА (QHA) -

Депутат Держдуми Росії, «колишній прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська запросила президента США Дональда Трампа на півострів.

Поклонська заявила, що безпеку Трампу забезпечать дивізіони зенітного ракетного комплексу С-400 «Тріумф», які розгорнули в окупованому Криму.

— Ось, наприклад, хотів би пан Дональд Трамп запросити мене на ділову вечерю, але не зможе через свої ж санкції. І вдовольнятиметься лише ранковою кавою з кандидатом у президенти Ксенією Собчак. А я, на відміну від президента США, запрошую його до сонячного російського Криму. Безпека пана президента гарантована комплексом С-400 «Тріумф», сказала вона.

Поклонська додала, що сприймає санкції «виключно як позитивну оцінку своєї роботи на благо батьківщини».

QHA повідомляло, що  російські компанії «ВАД» і «Зовнішньоекономічне об'єднання «Технопромекспорт», що будують об'єкти в окупованому Криму, а також їхні керівники потрапили під односторонні санкції США. Представництво корпорації «Ростех» — ТОВ «Зовнішньоекономічне об'єднання «Технопромекспорт» звинувачують у постачанні на окупований півострів чотирьох німецьких турбін Siemens.

Джерело: РИА Новости

QHA