КИЇВ (QHA) -

Нова пленарний тиждень у Верховній Раді почнеться з розгляду виборчих кодексів і законопроекту про Державний бюджет на 2018 рік.

Про це заявив глава парламенту Андрій Парубій.

На порядку денному також розгляд питання протидії торгівлі людьми, що є міжнародним зобов'язанням України.

— На завтра пропонується блок питань державного бюджету, і я звернувся б і до уряду, і до комітету, щоб ви між собою визначили і погодили  які питання державного бюджету ми завтра зможемо розглянути. Рада запропонувала цілий ряд питань, і я прошу і парламент, і уряд виробити спільну позицію з приводу того, які з тих законів будуть в готовності для розгляду завтра. Також пропонується блок питань, які ми вже відтягуємо кілька тижнів, це питання протидії торгівлі людьми, це питання наших міжнародних зобов'язань, і пропонується їх теж розглянути у вівторок. У середу традиційно ратифікації угод, а також пропонується, щоб у середу ми почали розгляд закону про житлово-комунальні послуги, зазначив спікер.

Парубій також анонсував розгляд у четвер урядового законопроекту про приватизацію державного майна.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада проголосувала за направлення до Конституційного суду обох законопроектів №7203 і №6773 про внесення змін до Конституції в частині скасування депутатської недоторканності.

За направлення президентського законопроекту №7203 проголосували 336 депутатів, депутатського законопроекту №6773 — 328. Після голосування спікер Верховної Ради Андрій Парубій привітав депутатів з цим рішенням.

QHA