КИЇВ (QHA) -

Під час військових навчань «Захід-2017» армія Білорусі підпорядковувалася командам Генерального штабу Росії, заявив заступник директора Центру дослідження армії, конверсії, роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь 26 вересня на прес-конференції у Главкомі.

За словами експерта, ця тенденція буде продовжена, і РФ посилить своє угруповання в Білорусі, зокрема мова йде про нарощування ресурсної присутності: створення додаткових аеродромів підскоку, збільшенні складів боєприпасів і ПММ.

Нагадаємо, спільні військові навчання Білорусі та Росії «Захід-2017» проходили 14-20 вересня на території Білорусі. За даними РФ, у них брали участь до 13 тис. військовослужбовців, проте дані незалежних спостерігачів свідчать, що до навчань було залучено понад 200 тис. військових.

Як повідомляло QHA, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що президент Росії Володимир Путін під час російсько-білоруських штабних навчань «Захід-2017» продемонстрував готовність до наступальної війни.

QHA