ГАМБУРГ (QHA) -

Як випливає з повідомлень світових інформагентств, на першій зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна у п'ятницю, 7 липня, було обговорене широке коло питань — зокрема проблеми довкола Сирії та Північної Кореї, питання боротьби з тероризмом, кібербезпеки і двосторонніх відносин.

Зазначимо, що за словами держсекретаря США Рекса Тіллерсона «президент США Дональд Трамп відкрив зустріч ыз президентом Росії Володимиром Путіним, розповівши про стурбованість американського народу втручанням Росії у президентські вибори 2016 року».

Переговори Путіна ы Трампа тривали близько двох з половиною годин замість запланованих 30 хвилин. Одним з небагатьох конкретних результатів цих переговорів стала домовленість про припинення вогню у південно-західній частині Сирії.

Що ж стосується врегулювання ситуації на Донбасі, то російські ЗМІ з посиланням на заяву міністра закордонних справ РФ Лаврова зокрема повідомляють про домовленості «створити канал між представником РФ і представником США для того, щоб використовувати цю можливість, і можливості, які є у США для просування врегулювання на основі «мінських домовленостей» з урахуванням і, спираючись на той потенціал, який закладений у контактній групі і у «нормандському форматі».

Лавров також додав, що Росія розраховує на візит новопризначеного спеціального представника США на переговорах в Україні Курта Волкера найближчим часом для консультацій.

Як повідомлялося раніше QHA, перед приїздом до Гамбургу Дональд Трамп здыйснив візит до Польщі. Там він назвав дії і поведінку Росії дестабілізуючими і обіцяв, що США разом із Польщею протидіятимуть цим тенденціям.

ФОТО: інтернет

QHA