СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Обвинувачені у підриві газопроводу і ЛЕП в районі Алушти у минулому році «ховаються» від російських силовиків за кордоном. Про це розповів так званий начальник управління ФСБ в окупованому Криму Віктор Палагін.

За його словами, силовики точно знають, хто «влаштував диверсії» на окупованому півострові, але не називають їхньої точної кількості.

— Ведуться слідчі та оперативно-розшукові заходи. Ми знаємо, хто це зробив, поки їх дістати не можемо. Вони за межами Російської Федерації. Дуже важко протидіяти, коли у нього (злочинця) немає логіки, коли він одинак. Як правило, це психічно хворі і шизофреніки або ідейні. А коли група осіб, вони готуються, ведуть підготовку, приглядають об'єкти, матеріали, тоді це все виявляється, — повідомив він.

При цьому Палагін розповів про «озброєні формування, підготовлені закордоном», які нібито загрожують окупованому півострову.

Нагадаємо, увечері 31 жовтня 2017 року поблизу Алушти в окупованому Криму було пошкоджено газопровід (деякі ЗМІ повідомляють про пошкодження двох), через що близько тисячі людей залишилися без газу.

Окрім того, з'явилася інформація про прорив ще одного газопроводу недалеко від села Запрудне в районі Партеніта, у результаті якого без газу залишилося майже 8 тисяч осіб. Тоді російські спецслужби посилили режим роботи, а пізніше «зловили» двох громадян України з набоями. Про те, що в підриві газопроводу і ЛЕП винні українці, одразу після події сказав маріонетковий глава Криму Сергій Аксенов.

Раніше QHA повідомляло, що співробітників "Радміну" Криму засудили за майнінг біткоінів на роботі.

Джерело: ТАСС

QHA