КИЇВ (QHA) -

Вранці 5 жовтня активісти ВО "Свобода", "Правого сектора" і "Національного корпусу" зібралися на пікетування Верховної Ради України. Вони вимагають не допустити гібридного узаконення "Мінських угод".

Причиною акції став розгляд у парламенті законопроектів №7163 та №7164. Лідери націоналістів вважають, що обидва ці документи закладають міну під основи державності.

— Те, що підписали під диктовку Путіна і Медведчука, тепер стане Законом України. Це ганьба для української держави. Не можна імплементувати Мінські домовленості в українське законодавство, заявив під час акції заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник.

Народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко також був присутній на акції.

Те, що сьогодні планують прийняти у парламенті це фактично капітуляція України. Ті законопроекти, які подав до ВРУ президент, це легалізація Мінських домовленостей, в яких закладено план знищення України, сказав Іллєнко.

Нагадаємо, раніше лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок виступив за позбавлення громадянства України жителів анексованого Росією Криму та непідконтрольних територій Донбасу, «які зрадили українську державу» і працюють на російську адміністрацію.

QHA