КИЇВ (QHA) -

Національне агентство із запобігання корупції викликає народного депутата і комбата добровольчого батальйону "Айдар" Сергія Мельничука для надання пояснень щодо його участі у складі виконавчого органу ТОВ "МБР-Трейд", собщает прес-служба НАЗК.

В агентстві зазначають, що, перш ніж притягнути Мельничука до адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства, він має дати пояснення і зауваження до протоколу Нацагентства.

— Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі народного депутата України і будучи суб'єктом, на який поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", Сергій Мельничук входить до складу виконавчого органу ТОВ "МБР-Трейд", йдеться у повідомленні.

У НАЗК додають, що в цьому випадку є факт порушення нардепом встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) перевіряє документи, які можуть свідчити про зловживання і корупцію у самому агентстві.

QHA