ТАЛЛІН (QHA) -

30 липня в Таллінні (Естонія) віце-президент США Майк Пенс під час зустрічі з пресою заявив, що підтримка Росією злодійських режимів, які дестабілізують дії Росії, дії РФ в Україні — неприйнятні.

Про це пише «Голос Америки».

— Президент дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злодійських режимів, її дії в Україні, — все це неприйнятне, — зазначив Пенс, кажучи про нещодавно ухвалений Конгресом США закон про санкції проти РФ.

Також віце-президент США зазначив, що Америка очікує змін у поведінці Росії.

— Ми дуже сподіваємося, що поведінка російського уряду зміниться, як відносно України, так і відносно підтримки режимів Ірану та Північної Кореї.

Моє послання країнам Балтії буде таким же, як моє послання під час візиту до Грузії та Чорногорії — наших східноєвропейських союзників, ми стоїмо з вами на одному боці заради свободи, — зазначив віце-президент США.

Раніше QHA повідомляло, що президент США Дональд Трамп може накласти вето на російський санкційний законопроект, але лише для того, щоб зробити його більш жорстким. Також повідомлялося, що Трамп, найбільш ймовірно, підпише новий закон про санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

ФОТО: інтернет

QHA