КИЇВ (QHA) -

На брифінгу після засідання Погоджувальної ради голів фракцій та голів комітетів ВРУ, Андрій Парубій озвучив перспективи майбутнього пленарного тижня, повідомляє кореспондент QHA.

— Парламентський тиждень буде бюджетної. Верховна Рада України на поточному тижні розгляне законопроекти, пов'язані з прийняттям проекту державного бюджету на 2017 рік. Для нас важливо скласти порядок денний таким чином, щоб ми змогли розглянути всі законопроекти для прийняття бюджету, повідомив спікер парламенту.

При цьому Парубій зазначив, що народні депутати також розглянуть у другому читанні законопроект про вищу раду правосуддя.

Верховна Рада 20-23 грудня пропрацює у пленарному режимі,  наголосив спікер ВРУ.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Андрій Парубій поставив перед собою і парламентом амбітну мету: прийняти державний бюджет 20-23 грудня, тобто на найближчому пленарному тижні парламенту. Він стверджує, що цього року вирішив пройти всю бюджетну процедуру, як того вимагає закон.

Вперше за останні вісім років було повноцінно пройдене перше читання. Довше вийшло обговорення на рівні комітетів, тому на цьому тижні на сесію воно не виносилося, пояснив причину затримки з прийняттям бюджету спікер парламенту.

QHA