КИЇВ (QHA) -

Андрій Парубій відкрив чергову парламентську сесію хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих у Авдіївці, інформує кореспондент QHA. Спікер нагадав, як у відео, що зажило широкої популярності, місцева жителька звертається до української армії:

— «Тільки не йдіть з Авдіївки» казала жінка, яка прийшла до наших солдатів після тижня обстрілів з «Градів» українського міста Авдіївка. Не пішли. Встояли, вирівняли стратегічну ситуацію на фронті ціною життя кращих синів України. Які віддали своє життя за надію, заради нашої перемоги, бо наша армія сьогодні стала надією для мільйонів наших громадян, і не тільки в Донецькій та Луганській областях.

Спікер вважає, що Збройні сили України стали надією і для українців в окупованих частинах Донбасу і Криму.

 ЗСУ стали надією та щитом для всієї вільної Європи. Вони стали єдиною великою стіною, яка відділяє Європу від путинської орди. Хочу подякувати нашим воїнам, які зупинили окупанта. І дозвольте хвилиною мовчання пом'янути загиблих героїв.

Після хвилини мовчання Парубій нагадав, що український парламент — це парламент країни, що веде війну.

Сьогодні на відкритті шостої сесії присутні іноземні дипломати. Я хочу окремо подякувати вам і народам ваших країн за ту безцінну підтримку, яку ми отримали у вільному світі у питанні санкцій щодо агресора. А також у питанні надання допомоги нашій країні у війні із варварами ХХІ століття  путинською Росією, наголосив голова парламенту.

Парубій нагадав, що сьогодні для українського парламенту питання оборони та безпеки стали безумовним пріоритетом.

З початку 7-го скликання ВРУ ухвалила 155 надважливих для оборони законів, близько 100 законів щодо соціального захисту наших воїнів. Серед останніх ЗУ «Про сили спеціальних операцій». Ще один етап і крок для зміцнення безпеки держави, проінформував він.

Нагадаємо, сьогодні, 7 лютого, відкрилася шоста сесія Верховної Ради України.

 

QHA