КИЇВ (QHA) -

Прийняті зміни дозволяють ПАРЄ двома третинами голосів звільнити керівництво, зокрема чинного президента Педро Аграмунта, за «втрату довіри до нього», повідомляє «Європейська правда».

Дане рішення підтримали 150 депутатів, 30 проголосували проти, 13 — утрималися. Сам Аграмунт не був присутній на засіданні він вирушив до Іспанії.

Дане рішення ПАРЄ прокоментував на своїй сторінці у Facebook віце-президент ПАРЄ, народний депутат України Георгій Логвинський:

Процедура імпічменту президента ПАРЄ введена!!! Незважаючи на всі протидію і лоббінг «друзів» Кремля ​​Аграмунта, тільки що прийнята доповідь, який ввела процедуру імпічменту до регламенту ПАРЄ. 154 голоси за! 30 проти :( Одним словом  Педро Гуд Бай!

Ще одна перемога нашої делегації!

Нагадаємо, що 25 червня глава ПАРЄ Педро Аграмунт заявив керівництву Європейської партії, що не має наміру залишати свою посаду. Питання про звільнення Аграмунта з посади було підняте після того, як він 20 березня 2017 року на чолі делегації депутатів асамблеї і Держдуми Росії прибув до Сирії. Організували візит депутати Держдуми, незважаючи на те, що РФ позбавлена ​​в ПАРЄ права голосу. Аграмунт стверджував, що поїздка до Сирії була узгоджена з іспанським урядом, проте в Мадриді його слова спростували.

QHA