СТРАСБУРГ (QHA) -

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) вимагає від Росії виконання резолюції з питань окупованого Криму і тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це повідомив голова постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, віце-президент асамблеї Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

— ПАРЄ підтримала важливі поправки української делегації до резолюції «Розвиток процедури моніторингу». Окрім чергового нагадування про агресію на Донбасі та анексії Криму, Асамблея знову зажадала від Росії виконувати резолюції ПАРЄ з цих питань. У контексті зусиль генсека Ради Європи та інших прихильників повернення Росії без передумов, це може бути важливим сигналом для тих, хто хоче продати принципи за відновлення російського фінансування, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що ПАРЄ вимагає від Росії скасувати заборону на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і зняти обмеження на в'їзд до анексованого півострова членам Меджлісу. Європейські парламентарії виступили із закликом звільнити всіх українських політв'язнів, а також гарантувати доступ для міжнародних організацій в Крим.

QHA