СТРАСБУРГ (QHA) -

Моніторинговий комітет ПАРЄ вніс до проекта резолюції по Україні маніпулятивну поправку: вимогу провести вибори до ВР на окупованій території Донбасу, повідомляє українська делегація в ПАРЄ.

Асамблея підтримала одну з поправок, запропонованих проросійськими депутатами з ліворадикальних партій, про недопредставленість у Верховній Раді України депутатів від східноукраїнських регіонів. Один із доповідачів, Аксель Фішер (Німеччина, Європейська народна партія), запропонував доповнити документ пунктом про необхідність проведення парламентських виборів на територіях, які не контролюються Києвом. Моніторинговий комітет підтримав цю пропозицію.

— На превеликий жаль, нам не вдалося переконати комітет у тому, щоб взагалі виключити будь-яку згадку про Мінські домовленості та зосередитися тільки на реформах. Також моїм колегам не вдалося залишити більш м'яку поправку, в якій була б виключена імплементація спеціального статусу Донбасу, — коментує ситуацію, що склалася, член делегації ПАРЄ Олена Сотник.

Як повідомляло QHA, Ірина Геращенко інформувала про готовність України робити все можливе для залучення уваги ПАРЄ і всього світу до порушення прав дітей в ОРДЛО.

ФОТО: інтернет

QHA