СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Виборча комісія Севастополя, підконтрольна Росії, підбила підсумки так званих виборів «губернатора» міста. На них переміг Дмитро Овсянников, який до виборів тимчасово виконував обов'язки глави міста.

— Севастопольська міська виборча комісія постановляє визнати вибори губернатора такими, що відбулися, а результати дійсними. Оголосити переможцем виборів Дмитра Володимировича Овсянникова, який набрав 77 406 голосів, або 71,05%, що становить більше 50% голосів виборців,  повідомив глава виборчкому анексованого Севастополя Олександр Пєтухов виданню Новий Севастополь.

За даними виборчої комісії, у голосуванні брали участь 34,21% виборців, що на 10-15% нижче, ніж явка на вибори депутатів Законодавчих зборів Севастополя 2014 року.

У повідомленні видання наголошується, що явка військовослужбовців Чорноморського флоту перевищила 90%.

Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом проведення виборів губернатора в анексованому Севастополі.

Європейський союз засудив вибори у Криму, влаштовані Росією, і не визнав їхніх результатів.

Міністерство закордонних справ України назвало вибори губернатора Севастополя порушенням міжнародного права і законів України.

QHA