МОСКВА (QHA) -

Росія викликала до Міністерства закордонних справ посла Великобританії у Москві Лорі Брістоу. Також РФ має намір вислати 23 дипломата. Про це сьогодні, 17 березня, заявили у прес-службі МЗС РФ.

— Британський посол викликаний до МЗС, — заявили в російському зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС також заявили, що Росія вишле з країни 23 британських дипломата «у відповідь на дії Великобританії».

— Оголошуються персонами нон-грата і направляються у тижневий термін 23 дипломатичних співробітника посольства Великобританії у Москві. З огляду на диспаритет у числі консульських установ двох країн, висловлюється згода Російської Федерації на відкриття та функціонування Генерального консульства Великобританії у Санкт-Петербурзі, — йдеться у заяві.

У відомстві додали, що також припиняється діяльність Британської Ради у РФ.

QHA повідомляло, що Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. 23 російських дипломата мають протягом тижня залишити країну. Про це 14 березня під час виступу перед парламентом заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

Джерело: РИА Новости

QHA