КИЇВ (QHA) -

Український Ощадбанк виграв суд проти Сбербанку Росії і домігся заборони останньому використовувати позначення «Сбербанк», повідомляє прес-служба Ощадбанку.

— 18 квітня 2017 року Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно з яким були визнані недійсними десять торгових марок Сбербанку, позбавлені останнього доменного імені sberbank.ua і задоволено вимогу про заборону використовувати торгову марку «Сбербанк», сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 15 січня 2016 року Ощадбанк подав позов до суду про захист своєї торгової марки «Ощадбанк».

Раніше глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Національний банк України повинен негайно відреагувати на визнання Сбербанком РФ документів проросійських терористичних формувань на Донбасі, і зазначив, що за обслуговування клієнтів з документами так званих «ДНР» і «ЛНР» санкції для компанії, що працює в Україні, мають бути введені негайно.

10 березня санкції відносно Сбербанку були схвалені урядом, а 16 березня указ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо ряду юридичних осіб з РФ підписав президент України Петро Порошенко.

ФОТО: інтернет

QHA