КИЇВ (QHA) -

За результатами соціологічного опитування, до трійки українських політиків року увійшли Петро Порошенко, Міхеїл Саакашвілі і Юлія Тимошенко, заявив 27 грудня директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, передає кореспондент QHA.

— Петра Порошенка назвали політиком року 10% опитаних, тобто, це дуже мало. Це фактично повторення результату минулого року. Але на другому місці Міхеїл Саакашвілі з 7,3%. Третє за кількістю голосів Юлія Тимошенко з 6,4%, далі Олег Ляшко 5,3%, Володимир Гройсман 4,9%, Вадим Рабинович 4,2%.

Биченко вважає, що аномальна увага ЗМІ до справи Саакашвілі відволікає суспільство від традиційних проблем українського суспільства.

Ми бачимо, що це справа свідомо чи мимоволі зміщує увагу з тих традиційних проблем, на яких вони звикли концентруватися.

За словами соціолога, це опитування ні в якому разі не можна порівнювати з політичними рейтингами, оскільки питання було відкритим. І респонденти власноруч вписували відповідь, виходячи з власних переконань, а не обирали з вже готових варіантів.

QHA