КИЇВ (QHA) -

Корчинська у коментарі кореспонденту QHA заявила, що опозиції перед тим, як критикувати медичну реформу, варто читати останню версію законопроекту з усіма внесеними правками.

— Мені прикро чути деяких лідерів фракцій, які виступали проти цієї реформи по радіо, і була в шоці, що жоден з них не читав цей законопроект. Я особисто підійшла до Юлії Тимошенко і сказала, що, коли ви виступаєте по радіо, і самі не в силі прочитати законопроект, хоча б попросіть своїх радників, щоб вони написали вам меседжі не ті, які були написані 5 місяців тому, а ті, які є після того, як обробили 887 правок,  заявила народний депутат.

За словами Оксани Корчинської, в доопрацьованій версії законопроекту №6327 усунуто кілька важливих проблемних моментів.

Законопроект 6327 — це одна із цеглинок справжньої медичної реформи, яка необхідна країні. Законопроект сильний і змінений у порівнянні з першим поданим у бік все-таки набагато більшого збільшення фінансування, в кілька разів. Зараз у законопроекті немає співоплати, якою так лякають людей, хоча в них був свій резон, тому що це як мінімум було б чесно. Але в даному випадку оплата відбувається повністю за державний кошт. У частині тарифікації медичних працівників внесений коефіцієнт 2,5 на час входження реформи, тобто на 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, законопроект про державні гарантії надання медичних послуг був прийнятий Верховною Радою в першому читанні 8 червня.

QHA