БЕРЛІН (QHA) -

Згідно з результатами опитування Pew Reseаrch Center, понад 30% жителів планети бачать у Росії загрозу для своєї країни, пише Deutsche Welle.

Як показують результати опитування американського дослідницького центру Pew Reseаrch Center, опубліковані в середу, 16 серпня, лише трохи більше чверті респондентів (26%) довіряють президенту РФ Володимиру Путіну у його політиці на міжнародній арені.

В середньому 31% опитаних вбачають у Росії серйозну загрозу для своєї країни. Для порівняння: про Китай такої думки дотримуються також 31% респондентів, а про США — 35%.

Критичне ставлення до Росії особливо широко поширене в США та Європі, в той час як у жителів Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу, країн Африки на південь від Сахари і Латинської Америки спостерігається більший розкид думок.

Тільки в трьох країнах з 37, де проводилося дослідження, більшість жителів висловлюють симпатії Росії: у В'єтнамі (83%), у Греції (64%) та на Філіппінах (55%).

Дослідження проводилося у 37 країнах поза межами Росії з 16 лютого по 8 травня 2017 року, в ньому взяли участь майже 41 000 респондентів.

Як повідомлялося раніше, президент Росії просить у Держдуми дозволу поставити ракети на кордоні України з Білоруссю.

ФОТО: інтернет

QHA