КИЇВ (QHA) -

Як повідомляють кореспонденти агентства «Анадолу» з району сирійського кордону, частини ЗС Туреччини продовжують завдавати ударів по об'єктах терористів PYD / PKK у сирійському Афріні.

У рамках операції «Оливкова гілка» від терористів PYD / РКК очищено село Дуракли в районі Бюльбюль на півночі Афріну, а також селища Каррі, Верхній Диван, Шарбанли і Шедья, повідомляє Генштаб ЗС Туреччини.

Нагадаємо, 10 лютого Збройні сили Туреччини завдали серйозної шкоди живій силі противника, знищивши 79 бойовиків і 36 "терористичних об'єктів".

Раніше Анкара заявила, що з початку операції «Оливкова гілка» у сирійському Афріні знешкоджено 1 028 терористів. За інформацією військових, у цілому з початку операції на північному заході Сирії від терористів звільнено 24 селища, 3 ферми, 12 стратегічно важливих висот.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, виступаючи перед громадянами на мітингу в провінції Бітліс заявив, що операція «Оливкова гілка» успішно просувається на північному заході Сирії і до взяття Афріну залишилося недовго.

QHA