ГЕРЦЛАКЕ (QHA) -

Депутат Верховної Ради України Олександр Онищенко, який наразі переховується від правоохоронних органів України, планує оформити німецьке громадянство.

Про це повідомив бургомістр селища Герцлаке, де живе політик, Ганс Бескен.

Бескен зазначив, що допомагає Онищенку отримати німецьке громадянство, звертається з цього питання до вищих інстанцій. Бургомістр зазначає, що український політик дуже важливий для його громади.

— Я кілька разів перепитував про стан справ. Як мені дали зрозуміти, процес просувається успішно. Я сумнівався, що все вдасться зробити так швидко, однак за актуальної інформації все має вирішитися позитивно.

Бескен пояснив, що Онищенко може принести користь його громаді в Герцлаке, оскільки пообіцяв вкладати гроші в організацію в місті міжнародних змагань з кінного спорту.

Нагадаємо, Онищенко виїхав до Німеччини, коли з нього зняли депутатську недоторканність.

Національне антикорупційне бюро України 7 грудня почало розслідування за фактами підкупу збіглим депутатом фракції «Воля народу» Онищенка депутатів українського парламенту. Раніше Генеральна прокуратура України висунула підозру збіглому народному депутату Олександру Онищенку в причетності до поставок газу в окупований Крим.

Джерело: Deutsche Welle

QHA