ВАРШАВА (QHA) -

Росія розв'язала війну проти України через своє бажання повернути вплив на території колишнього СРСР. Для цього вона влаштовує конфлікт за конфліктом. Про це президент Франції Франсуа Олланд повідомив у інтерв'ю польському виданню Wyborcza.pl.

Він зазначив, що РФ, використовуючи методи і стратегії Радянського Союзу, намагається виставити себе захисником християнства перед ісламом.

— Що стосується Росії, то для того, щоб повернути собі контроль колишнього Радянського Союзу, вона і напала на Україну. Вона бере участь у вирішенні конфліктів у світі, щоб затвердити свою перевагу. Це можна побачити у Сирії. Вона хоче, щоб усі рахувалися із силою...

Росія стверджує, що захищає християнство перед ісламом, але техніки і стратегії впливу схожі на ті, з радянських часів, — повідомив президент Франції.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Франсуа Олланд у своєму січневому виступі перед дипломатичним корпусом заявив, що Франція не визнає анексію Криму, а скасування санкцій проти Росії можлива тільки за умови чіткого виконання нею Мінських домовленостей.

ФОТО: інтернет

QHA