ОДЕСА (QHA) -

Україна і Туреччина завжди прагнули до миру і стабільності у Чорноморському регіоні. Тому окупація Криму Російською Федерацією стала викликом не лише для України, але і для Туреччини та інших країн Чорноморського регіону. Про це під час урочистого відкриття Стамбульського парку в Одесі заявив президент України Петро Порошенко, передає власний кореспондент QHA.

— Нас об'єднує не тільки географія, не тільки Чорне море, а й спільні цілі та інтереси. Наші країни прагнуть миру, стабільності у Чорноморському регіоні... На жаль, три роки тому агресор — Російська Федерація — підірвав підвалини як світового, так і регіонального порядку, розв'язавши незаконну, цинічну анексію Криму і агресію на Сході нашої країни. Така політика Кремля — ​​виклик суверенітету і територіальній цілісності нашої країни. Це також виклик глобальній безпеці, Туреччині і всім чорноморським країнам, сказав він.

Президент також висловив подяку Туреччині та її керівництву за непохитну позицію щодо Криму, назвавши президента Реджепа Таїпа Ердогана «своїм другом і другом всієї України».

ФОТО: інтернет

QHA