СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму у Сімферополі мусульмани оголосили голодування, протестуючи проти знесення їхніх будинків і мечеті для будівництва житлового комплексу.

Приводом до такого кроку стало рішення місцевої будівельної компанії почати будівництво житлового будинку на масиві Стрілецьке, у зв'язку із чим будуть знесені всі будівлі у цьому районі.

Як заявив один з учасників акції Рінат Шаймарданов, кримські татари змушені були піти на крайні заходи для захисту своїх будинків і мечеті.

— Ми оголошуємо про початок масового голодування протесту проти свавілля кримської влади, — написав на своїй сторінці у Facebook Шаймарданов.

У житловому масиві Стрілецьке на околиці Сімферополя проживають 42 кримськотатарські сім'ї, які оселилася там з 2005 року, але до цих пір не змогли отримати документи на землю.

Зараз на цьому місці планують побудувати житловий масив "Кримська роза" на 9 000 квартир.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська влада анексованого півострова всіляко підтримує ненависть до українців.

Про це заявила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник. Вона радить жертвам таких переслідувань звертатися до правоохоронних органів України, щоб фіксувати порушення і передавати їх у міжнародні інстанції.

QHA