СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Три підводні човни класу «Варшав'янка» з крилатими ракетами «Калібр» на борту до кінця року посилять військові підрозділи Чорноморського флоту окупантів з Росії в Криму. Про це повідомляє підконтрольне Кремлю видання «Інтерфакс» з посиланням на джерела у ЧФ РФ.

Підводні човни надійдуть на озброєння флоту окупаційних військ після завершення випробувань у складі Балтійського флоту.

— До кінця поточного року планується завершення випробувань і перехід з Балтійського на Чорноморський флот ще трьох однотипних підводних човнів: «Краснодар», «Колпіне» і «Великий Новгород», — повідомили у Чорноморському флоті РФ.

Довідка: Зазначені вище підводного човна — проекту 636.3, вважаються одними з найбільш малошумних у світі, за що отримали назву «Чорна діра». Екіпаж такого типу суден — 52 особи, підводна водотоннажність — близько 4 тисяч тонн. Особливістю підводних човнів проекту 636.3 є їх оснащення комплексом ударного ракетного озброєння «Калібр-ПЛ».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, раніше джерела у Міноборони Росії заявили, що другий полк зенітних ракетних систем С-400 «Тріумф» буде поставлений на бойове чергування в окупований Росією Крим у другій половині 2017 року. 13 січня у Криму урочисто запустили на бойове чергування зенітно-ракетний полк РФ, озброєний системою «Тріумф».

ФОТО: інтернет

QHA