СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Глава Республіки Крим» Сергій Аксьонов 18 липня підписав указ про призначення нового «міністра курортів і туризму». Ним став Вадим Волченко. Відповідний указ опублікований на сайті підконтрольного Кремлю «уряду» півострова.

— Призначити Волченка Вадима Олександровича на державну посаду Республіки Крим — міністра курортів і туризму Республіки Крим на термін повноважень глави Республіки Крим, — йдеться в документі.

На цій посаді Волченко змінив Сергія Стрельбицького, який керував «міністерством» з 2015 року і залишив посаду за власним бажанням.

Раніше Вадим Волченко заявив в інтерв'ю, що у росіян недостатньо інформації про відпочинок у Криму, тому потрібно активувати «розкрутку» півострова. Крім того, він планує створити покрокову схему розвитку туризму в Криму, ґрунтуючись на аналізі даних попередніх сезонів.

До нової посади Волченко займав пост глави регіонального представництва агентства «РИА Новости».

Раніше QHA повідомляло, що турпотік до Криму на початку сезону 2017 року знизився на 15-20%. Окупаційна влада півострова визнала, що туристів відлякує сьогоднішній рівень цін, а також динаміка їх зростання. За два роки життя в Криму подорожчало на 50%.

ФОТО: інтернет

QHA