МОСКВА (QHA) -

Окупаційна влада анексованого Криму назвала резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ із закликом до Росії відмовитися від півострова «вереском зграї шакалів». Таку заяву зробив віце-прем'єр кримського уряду Георгій Мурадов, передають російські ЗМІ.

— Всі ці спроби маленьких численних агресивно налаштованих держав і їх політиків щодо Росії привносять тільки роздратування і створюють таку ситуацію, коли ми можемо порівнювати це з вереском зграї шакалів, які хотіли б дуже розірвати на шматки ведмедя, але ніколи їм цього зробити не вдасться, — заявив кримський чиновник.

Мурадов вважає, що «перш ніж приймати такого роду декларації, Парламентській асамблеї ОБСЄ потрібно запитати кримський народ». На його думку, ніякі заклики та резолюції не здатні змінити «вибір кримчан», який вони нібито зробили на референдумі у 2014 році.

Він також додав, що у Росії досить військово-політичних сил, економічних і природних ресурсів, щоб захистити «вибір кримчан».

Нагадаємо, 7 липня Парламентська асамблея ОБСЄ прийняла резолюцію «Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України».

ФОТО: інтернет

QHA