СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Навчання за участю трьох з'єднань повітряно-десантних військ РФ, Чорноморського флоту РФ та повітряно-космічних сил Росії стартували 20 березня на полігоні Опук в окупованому Криму. Про це повідомляє підконтрольне Кремлю інформагентство ТАСС із посиланням на командувача ВДВ Росії Сердюкова.

— У навчаннях задіяні військовослужбовці Новоросійської десантно-штурмової дивізії, Камишинської та Улан-Уденської окремих десантно-штурмових бригад... Вперше в історії російської армії в рамках навчань ВДВ відразу три наших з'єднання були одночасно підняті по тривозі і частково перекинуті до Криму зі штатним озброєнням і технікою, заявив генерал-полковник РФ.

Стверджується, що навчання ініційовані, щоб напрацювати взаємодія різних підрозділів військ РФ проти терористичної загрози, а також проти вторгнення регулярних військ противника.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, американський десантний корабель Carter Hall 17 березня увійшов до акваторії Чорного моря. Корабель з підрозділом морських піхотинців прибув у регіон для участі у спільних із Румунією навчаннях Spring storm 17.

ФОТО: інтернет

QHA