СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У Залізничному районному «суді» Сімферополя вчора протягом 6 годин розглядали справу Ярикула Давлатова, якому окупаційна влада інкримінує «порушення порядку проведення пікетування» (ч. 1 ст. 20.2 КоАП РФ).

«Суддя» Марія Домникова визнала Давлатова «винним», штраф — 10 000 рублів, повідомляє Alimdar Crimean Solidarity.

Фактично, активіста оштрафували за те, що він стояв «занадто близько до будівлі суду», що заборонено згідно з російським законом.

Зазначимо, що захист кілька разів заявляв про необхідність відкласти судове засідання у зв'язку із закінченням робочого часу, а також поганим самопочуттям 64-річного активіста, повідомляв у Facebook адвокат Еміль Курбедінов.

— Якуб ага інвалід, з моменту доставлення в поліцію вже минуло майже 10 годин. Чи була у нього можливість попити, поїсти і все інше?! Чи прирівнюється це до тортур?! Суд відмовився оголошувати перерву! Чому?! пише Курбедінов.

Крім того, «судді» відмовили у праві на фото і відео.

Нагадаємо, вчора вранці 64-річний активіст вийшов на одиночний пікет неподалік від «Верховного суду» Криму, після чого був затриманий поліцією і доправлений у залізничний РВВС.

Як повідомляло раніше QHA, в цілому російські силовики вчора затримали вісім активістів. Серед них виявилися навіть ті, хто просто знімав те, що відбувається.

ФОТО: Alimdar Crimean Solidarity

QHA