КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив, що російські окупанти українського Криму не зможуть уникнути відповідальності за репресії на окупованому півострові. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Він зазначив, що сьогоднішня ситуація у Криму — біль не тільки українського і кримськотатарського, а й інших народів, які живуть на окупованому півострові.

Міжнародний фронт з деокупації Криму щодня стає сильнішим весь цивілізований світ стоїть на боці права і ніколи не визнає його анексію. Окупантам не уникнути відповідальності за злочини і репресії ні замовникам, ні організаторам, ні виконавцям, написав він.

Нагадаємо, Порошенко підписав закон про продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в окупованому Криму. Відповідно до закону, зокрема, вносяться зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, які дають можливість Кабінету міністрів України продовжити підтримку за рахунок бюджетних коштів телерадіокомпаній, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги.

QHA