МОСКВА (QHA) -

Російські окупанти Криму заявили про перенесення завершення будівництва Сімферопольської та Севастопольської ТЕЦ через «недопоставки устаткування західною компанією». Про це підконтрольному Кремлю інформагентству ТАСС розповів міністр енергетики РФ Олександр Новак.

Він повідомив, що росіяни вже уклали контракт про постачання обладнання з іншою компанією — «Об'єднаною двигунобудівною корпорацією» з РФ.

— Роботи йдуть, вони не зупинені, не дивлячись на проблеми з постачання устаткування західною компанією, роботи тривають. Йде робота із покупки іншого обладнання. Так, там буде невелике зрушення за термінами, — зазначив міністр.

Нагадаємо, російські окупанти будують дві теплові електростанції в Криму — у Сімферополі та Севастополі. Введення в експлуатацію перших блоків обох станцій було заплановано на вересень 2017 року.

Раніше у РФ заявляли про плани встановити на споруджуваних ТЕЦ турбіни від німецького виробника Siemens. Однак у компанії Siemens таку інформацію спростували, уточнивши, що їхнє обладнання не може використовуватися в Криму через санкції Євросоюзу.

ФОТО: інтернет

QHA