ОДЕСА (QHA) -

Приморський районний суд Одеси скасував рішення міської ради про перейменування раніше декомунізованих губернатором Саакашвілі вулиць і провулків міста, визнавши її незаконною. Про це повідомляє «Думская».

Рішення суду в залі засідань зачитав суддя Андрій Бойчук.

Таким чином було задоволено позов громадської організації «Самооборона Одеси».

При цьому повідомляється, що Одеська міська рада може подати апеляцію на дане рішення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 27 квітня з ініціативи СБУ прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 436-1 КК у зв'язку із рішенням міськради Одеси про зміни назв вулиць та інших географічних об'єктів.Це рішення порушує Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки».

Зазначається, що дії депутатів Одеської міськради напередодні чергової річниці подій 2 травня можна розцінювати як провокацію для дестабілізації ситуації в місті.

26 квітня Одеською міською радою під час XV сесії було прийняте рішення «Про перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших географічних об'єктів на території міста Одеси». Було запропоновано повернути всім нещодавно перейменованим вулицям старі, по можливості дореволюційні назви.

ФОТО: інтернет

 

QHA