КИЇВ (QHA) -

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив про плани відвідати окупований Крим, щоб ознайомитися з роботою місцевих ЗМІ, повідомляє прес-служба представництва президента України в АР Крим.

Дезір висловив бажання поїхати до Криму після зустрічі з Постійним представником Президента України в АРК Борисом Бабіним. Під час зустрічі постійний представник повідомив представнику ОБСЄ щодо незаконного використання потужностей частотних ресурсів України для транслювання радіо- і телепропаганди шовінізму, ультранаціоналізму і ненависті.

Також представник президента акцентував увагу на триваючій в окупованому Криму репресії щодо активістів-стримерів і блогерів у соціальних мережах, а також витіснення всіх великих кримськотатарських медіа з Криму.

Арлем Дезір запевнив Бабіна, що ситуація зі свободою слова в Криму є для нього важливою. Представник ОБСЄ висловив бажання відвідати Крим відразу, як тільки з'явиться можливість, а також заявив про готовність вивчити питання поширення мовлення РФ на материкову Україну і розглянути можливість допомоги представникам кримськотатарських ЗМІ в організації незалежного і неупередженого мовлення.

QHA