АНКАРА (QHA) -

Міжнародні спостерігачі від ОБСЄ, які моніторили процес голосування на референдумі щодо розширення президентських повноважень у Туреччині, вважають, що деякі процедури не відповідали міжнародним стандартам. Про це заявила представник ОБСЄ Тана де Зулета, передає The Associated Press.

В ОБСЄ звернули увагу, що рішення виборчої комісії дозволити як дійсні бюлетені без офіційних штампів не виключає можливості шахрайства.

Як стверджує моніторингова група, передвиборча кампанія у Туреччині велася з ухилом на користь голосування «за» і з залякуванням противників розширення президентських повноважень.

Представниця ОБСЄ підсумувала, що процедури під час голосуванні на референдумі у Турецькій Республіці «не дотягували до повного дотримання стандартів».

Як повідомляло QHA, 16 квітня у Туреччині відбувся сьомий в історії країни референдум, на якому громадяни голосували за або проти внесення 18 поправок до конституції. Згідно із неофіційними даними Вищої виборчої ради Туреччини, за конституційні реформи проголосувало 51,41%, проти — 48,59% виборців.

ФОТО: інтернет

QHA