КИЇВ (QHA) -

Виходячи з аналізу «виборів» до російської Держдуми на території окупованого Криму, проведеного одним з інститутів ОБСЄ, напрошується висновок, що Державна Дума Російської Федерації сьомого скликання не є легітимним органом влади, а отже всі її рішення не можуть розглядатися як такі, що мають юридичну силу. Про це сказано у коментарі Міністерства закордонних справ України на офіційному сайті відомства.

— Через нелегітимність проведення російських парламентських виборів в окупованому Криму Верховна Рада України правомірно і обгрунтовано ставить під сумнів легітимність повноважень всієї Державної Думи Федеральних Зборів РФ сьомого скликання. При цьому Україна та її іноземні партнери засудили організацію окупаційною владою на українському півострові незаконного голосування 18 вересня 2016 року і поповнили санкційні списки іменами тих, хто був обраний і брав участь у цьому виборчому фарсі, йдеться у повідомленні МЗС.

Нагадаємо, як передавало QHA, у Верховній Раді України 19 вересня був зареєстрований проект постанови про невизнання легітимності виборів в Держдуму РФ через проведення голосування на території включеного Криму.

ФОТО: інтернет

QHA