МОСКВА (QHA) -

Високопосадовці Організації з безпеки та співпраці у Європі планують сьогодні, 16 березня, зустрітися у Москві і обговорити роботу моніторингової місії в Україні. Про це стверджується в офіційній заяві ОБСЄ, опублікованій на сайті організації.

Аналогічні зустрічі заплановані у Києві, Берліні та Парижі — у столицях країн-учасниць переговорів у Нормандському форматі.

Курц (чинний голова ОБСЄ.  ред.) наголосив на важливості сильного каналу зв'язку між країнами формату «Нормандія» (Франція, Німеччина, Російська Федерація та Україна,  ред.) та представниками ОБСЄ на місцях, включаючи СММ. У зв'язку із цим він зазначив, що у Москві 16 березня пройдуть консультації з послом Ертугрулом Апаканом, Головним спостерігачем СММ та послом Мартіном Сайдіком, Спеціальним представником Чинного голови в Україні та у Тристоронній контактній групі. Подальші консультації заплановані у Києві, Берліні та Парижі, сказано у заяві.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг під час брифінгу 10 березня відзначив загострення ситуації на Донбасі. В ОБСЄ також зафіксували 86 жертв серед цивільного населення на Донбасі з початку року.

ФОТО: інтернет

QHA