ВІДЕНЬ (QHA) -

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) має намір збільшити число спостерігачів у складі своєї Спеціальної моніторингової місії в Україні, зміцнити її технічний потенціал і збільшити години патрулювання уздовж лінії зіткнення. Про це на засіданні Ради Безпеки ООН оголосив міністр закордонних справ Австрії, голова ОБСЄ Себастьян Курц.

— Одне із центральних питань, з якими доводиться мати справу ОБСЄ, — криза в Україні та навколо України. Ця криза має декілька аспектів: анексія Криму, поставки зброї на Донбас, роль Російської Федерації, виконання Мінських угод і численні акти насильства. Всі ці питання регулярно обговорюються в ОБСЄ, — сказав Себастьян Курц.

У зв'язку зі збільшенням рівня насильства на Донбасі голова організації закликав всі сторони виконувати Мінські угоди і в повному обсязі дотримуватися режиму припинення вогню.

Як повідомляло QHA, 17 лютого перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг поінформував, що спостерігається серйозне перешкоджання роботі спостерігачів ОБСЄ з боку сепаратистів.

ФОТО: інтернет

QHA