КИЇВ (QHA) -

Новим главою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) став Олександр Мангул, таке рішення було ухвалено на позачерговому засіданні агентства у зв'язку із завершенням повноважень Наталії Корчак.

Мангул очолюватиме НАПК наступні два роки.

Наталі Корчак закон не дозволяє й надалі обіймати пост глави НАПК так як займати посаду голови агентства два терміни поспіль не можна.

Заступником Олександра Мангула обрано Станіслава Патюка.

17 січня Кабінет міністрів призначив Патюка і Мангула членами НАПК. Корчак тепер продовжить роботу як штатний співробітник НАПК.

Олександр Мангул народився 24 липня 1976 у місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області. У 1999 році закінчив Таврійську державну агротехнічну академію (економіст). У 2004 році закінчив Національну академію державного управління при Президенті України (магістр державного управління).

У 2000 — 2013 рр. працював на різних посадах у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі та Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва — від головного спеціаліста до директора департаменту. 2013 — 2014 рр. — заступник голови правління ВАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій". З травня 2015 — лютий 2018 рр. обіймав посаду голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з попередження корупції викликало народного депутата і комбата добровольчого батальйону "Айдар" Сергія Мельничука для пояснень щодо його участі в складі виконавчого органу ТОВ "МБР-Трейд".

QHA