ВАШИНГТОН (QHA) -

Росія має припинити порушувати норми міжнародного права, повністю деокупувати територію України і перестати дестабілізувати відносини з США та іншими країнами, і тоді антиросійські санкції, які були введені за вторгнення до Криму, будуть зняті. Про це на своїй підсумковій прес-конференції повідомив 44-й президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама.

— Ми ввели санкції не через ядерне озброєння, а на захист незалежності суверенітету окремої країни. На Україну замахнулася, використавши силу, Росія. Це не ми так вирішили. Це оцінка всієї міжнародної спільноти. Росія і далі окупує територію України і втручається в українські справи та підтримує своїх військових маріонеток, які порушують міжнародні норми... Путін ускладнив відносини з США, а вторгнення до Криму стало піком цього процесу. Я сказав Росії: коли припините порушувати міжнародні норми, санкції будуть зняті, заявив Обама.

Нагадаємо, 14 січня 2017 року президент США Барак Обама продовжив санкції проти Росії до 2018 року. Причиною цього, за словами президента, послужило те, що дії Росії є загрозою національній безпеці і зовнішній політиці країни.

ФОТО: інтернет

QHA