КИЇВ (QHA) -

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій на річній прес-конференції за підсумками роботи парламенту VIII скликання повідомив, що новий формат АТО повинен дати можливість проводити військові дії та тактичні операції, одночасно не зупиняючи демократичних процедур.

— Головне — створити більш ефективну взаємодію між усіма підрозділами сил безпеки і цивільними адміністраціями. Оперативний штаб стане єдиним центром управління з питань безпеки на окупованих і прифронтових територіях України, — сказав він.

При цьому Парубій підкреслив, що законопроект, в якому буде зафіксований новий формат АТО, ще знаходиться на стадії обговорення.

Нагадаємо, 14 червня президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням розробляється проект закону про реінтеграцію Донбасу, яким буде передбачено низку заходів щодо повернення окупованих територій України. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти і народні депутати. Законопроект базується на умовах, закріплених у Мінських домовленостях.

Раніше Олександр Турчинов висловив думку, що антитерористичну операцію в Україні пора завершити і перейти до нового формату захисту країни від гібридної агресії Росії.

ФОТО: інтернет

QHA