МОСКВА (QHA) -

Близько половини росіян продовжують ігнорувати президентські вибори, які відбуваються сьогодні в РФ. Про це повідомляє російський телеканал "Дождь".

За інформацією незалежного російського ресурсу, явка виборців в РФ до 17:00 (16:00 за київським часом) склала лише 51,90%.

Нагадаємо, в Росії 18 березня тривають вибори президента країни, в яких беруть участь вісім кандидатів: Сергій Бабурін, Павло Грудінін, Володимир Жириновський, Володимир Путін, Ксенія Собчак, Максим Сурайкін, Борис Тітов і Григорій Явлінський. Чинний президент Путін висувається на четвертий термін.

Відзначимо, що традиційно пік голосування доводиться на ранкові години. Переважна більшість виборчих дільниць в РФ буде закрита о 19:00 за московським часом. Таким чином, до їхнього закриття залишилося трохи більше двох годин.

Тим часом, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял показав знімки порожніх виборчих дільниць у місцях компактного проживання кримських татар.

Раніше повідомлялося, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров закликав жителів окупованого Криму не голосувати на виборах президента РФ, які тривають сьогодні, 18 березня, на анексованому півострові.

Умеров відзначив, що «увесь світ не визнає анексію Криму Росією і є всі підстави вважати Путіна нелегітимним президентом».

QHA